Eventy Online

przeniesiemy eventy firmowe do środowiska online

oryginalne
projekty

rozbudowane
scenariusze

wsparcie
techniczne

Nie rezygnuj ze swoich eventów promocyjnych. Zrób je online.

Skorzystamy z naszych doświadczeń w produkcji wydarzeń marketingowych offline
i stworzymy dla Twojej marki kampanię promocyjną w Internecie

Proponowane przez nas rozwiązania mają za zadanie w maksymalnym stopniu symulować unikatowe warunki eventów i stworzyć platformę do prowadzenia wartościowej komunikacji marketingowej online.

W projektach stosujemy sprawdzone techniki umożliwiające wielostronną komunikację i angażowanie dedykowanej grupy docelowej

W projektach stosujemy sprawdzone techniki umożliwiające wielostronną komunikację i angażowanie dedykowanej grupy docelowej

Eventy online

Jakie cele pomożemy Ci osiągnąć?

Kształtowanie
wizerunku marki

Jednym z największych wyzwań stojących przed zespołami marketingowymi jest kształtowanie pożądanego wizerunku marki w świadomości odbiorców. Tylko wyjątkowe marki potrafią zrobić to w sposób trwały. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na osiągnięcie tego celu jest kreowanie unikatowych doświadczeń. Nasze eventy online służą właśnie temu zadaniu.

Budowanie relacji
z odbiorcami

Niezależnie od tego, czy chcesz budować relacje marki z klientami, kontrahentami, czy z pracownikami w ramach działań z zakresu employer branindg eventy online tworzą do tego doskonałe warunki bez względu na okoliczności zewnętrzne. Dostępne możliwości technologiczne sprawiają, że w zasadzie nie ma tu ograniczeń, a jedyne z czym trzeba się liczyć to budżet i wyobraźnia.

Promocja marki
i jej oferty

Przebijanie się przez szum marketingowy z każdym dniem staje się coraz trudniejsze, szczególnie gdy chce się korzystać z tradycyjnych formatów reklamowych. Organizacja dedykowanych eventów online stanowi jedną najciekawszych alternatyw dla bardziej rozpowszechnionych metod dotarcia, a dostępne narzędzia sprawiają, że korzystać można z nich niemal niezależnie od branży.

Prowadzenie Fanpage Marki

Czy zawsze warto przenosić event do świata online?

Na pewno warto w każdym przypadku się nad tym zastanowić. Jak zwykle rozstrzygać powinno staranne zestawienie kosztów z potencjalnymi zyskami. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych eventów realizacje online mogą być skierowane do wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

Te pierwsze obejmować mogą konferencje i szkolenia dla pracowników i kontrahentów oraz działania teambuildingowe. W wyjątkowych warunkach w jakich wszyscy się znajdujemy inwestycje w aktywizacje bezpośredniego otoczenia biznesowego firmy mogą okazać się niezwykle istotne z punktu widzenia wydajności pracy i utrzymania kluczowych relacji rynkowych. Również w długim terminie, kiedy zaangażowanie i lojalność mogą stać się kluczowym warunkiem szybkiego odbicia.

W tej perspektywie relatywnie niewielkie nakłady na realizacje eventową online nie okażą się całkiem nieuzasadnione.

Nasze eventy online

strefy
promocyjne

wirtualne strefy promocyjne stanowią doskonałą alternatywę dla eventów prowadzonych w świecie rzeczywistym, pozwalając niemal idealnie symulować bezpośrednie spotkania marki z klientami w wybranych grupach docelowych

imprezy
integracyjne

budowanie zgranych i sprawnych zespołów jest niezwykle istotnym czynnikiem sukcesu marki, a wykorzystanie skutecznych rozwiązań integracji online umożliwia prowadzenie ich nawet w okresie ograniczonych możliwości kontaktu

targi
i konferencje

targi i konferencje online prowadzone z wykorzystaniem zawansowanych narzędzi technologicznych nie zastąpią może spotkań w wymiarze 1 do 1 , ale zapewniają możliowści, które pozwolą osiągnąć zaplanowane cele w bardzo przystępnych budżetach

Strefy promocyjne

 • analiza grupy docelowej
  i optymalnych kanałów dotarcia
 • rekrutacja microinfluencerów
 • stworzenie interaktywnego landing page
 • promocja realizacji
  w Google Ads i Social Media

Strefy promocyjne

Wirtualne eventy marketingowe

Potencjał komunikacji marketingowej w internecie stale rośnie. Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że pandemia przykuła nas wszystkich do komputerów. W wolnych chwilach skłonni jesteśmy do poszukiwania nowych ofert, nowych źródeł rozrywki, nowych doświadczeń. Duży ruch w sieci umożliwi zatem markom, które zdecydują się na stworzenie eventu online, na dotarcie do większej liczby potencjalnych odbiorców, którzy znudzeni niezaskakującymi treściami, szukają ciekawszej alternatywy.

Jak możesz na tym skorzystać? Realizując event promocyjny online.

Wykorzystujemy swoje doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu eventów marketingowych offline do tworzenia wyjątkowych stref promocyjnych w internecie. W ramach realizacji przygotujemy rozwiązania symulujące spotkania w świecie rzeczywistym, włącznie z samplingiem realizowanym za pośrednictwem kuriera.

Imprezy integracyjne

Skuteczne integracje i teambuilding

Zastanawiasz się, jak miałby wyglądać event integracyjny online? Już nie musisz.

Realizujemy eventy integracyjne wspierające firmy w budowaniu skutecznych i zaangażowanych zespołów. W naszych produkcjach wykorzystujemy najskuteczniejsze narzędzia komunikacji online i dedykowane rozwiązania internetowe służące integracji zespołu i teambuildingu.

Specjalizujemy się w produkcjach służących aktywnej integracji zespołów.

Nasze procesy gwarantują wnikliwe zapoznanie się z charakterem i potrzebami grupy, do której kierowany jest event. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować aktywizacje służące realizacji celów organizatora i trafiające w upodobania odbiorców.

Produkując eventy inegracyjne online dbamy o dostarczenie uczestnikom pozytywnego doświadczenia marki. Temu celowi służą projektowane przez nas scenariusze i angażujące uczestników aktywności.

Imprezy integracyjne

 • analiza grupy uczestników
  i potrzeb marki
 • przygotowanie scenariuszy interakcji
  i optymalnych rozwiązań teambuildingowych
 • konfiguracja narzędzi komunikacji
 • pełne wsparcie techniczne i raporty powykonawcze

Targi i konferencje

 • analiza grup docelowych
  i opracowanie optymalnych KPI's
 • przygotowanie scenariusza eventu i unikatowego
  contentu
 • stworzenie platformy konferencyjnej
  i streamingowej
 • pełne wsparcie techniczne
  i raporty powykonawcze

Targi i konferencje

Dedykowane platformy konferencyjne i streamingowe

W okresie ograniczonych możliwości bezpośredniego kontaktu z grupami docelowymi w świecie rzeczywistym proponowane przez nas rozwiązania mają za zadanie stworzyć warunki do prowadzenia wartościowej komunikacji online.

Realizujemy targi, konferencje oraz pokazy produktowe, prowadzone za pośrednictwem zaawansowanych narzędzi internetowych. W projektach stosujemy sprawdzone techniki wielostronnej komunikacji, służące angażowaniu w działania przeznaczone dla dedykowanej grupy odbiorców.

Przygotowujemy przyjazną dla użytkowników strefę konferencyjną online stanowiącą centrum informacyjne dla uczestników oraz platformę streamingową do komunikacji z odbiorcami. Tworzymy treści i miechanizmy skłaniające do podjęcia interakcji z marką podczas wydarzenia, zamieniając odwiedzających w aktywnych uczestników eventu. Przygotowujemy również profesjonalne studio telewizyjne dla prelegentów oraz pokoje spotkań dla konsultantów, do których zaprosimy odbiorców poszukujących informacji marce i szczegółowych informacji o ofercie.

Analiza potrzeb realizacyjnych i grup docelowych

Na wstępie przyjrzymy się jakie są cele realizcji i przeanalizujemy grupę docelową. Dzięki temu będziemy w stanie przygotować projekt i scenariusz eventu skrojony do Twoich potrzeb.

Sprawdzimy też, jakimi zasobami dysponujesz. Przejrzymy Twoją stronę internetową, media społecznościowe i prowadzone dotychczas kampanie, w celu uzgodnienia sposobu komunikacji i proponowanych rozwiązań

Wybranie narzędzi i przygotowanie szczegółowego planu realizacji

Po zebraniu niezbędnych danych opracujemy strategie realizacji, szczegółowe plany interakcji i sposoby prezentacji kluczowych ze względu na cele materiałów.

W tym kroku przygotujemy również harmonogram prac i kreacje, które po akceptacji staną się podstawowymi narzędziami naszego eventu.

Monitoring wyników

Po zakończeniu eventu przygotujemy szczcegółowy raport obejmujący nie tylko opis przebiegu realizacji, ale i podstawowe wskaźniki, jakie udało się osiągnąć. Przygotujemy również materiały z relacją z wydarzenia i w razie potrzeby materiały dla uczestników,
z których skorzystać będziesz mógł prowadząc dalszę komunikację.

Chcesz zrealizować eventy online swojej marki?

wypełnij formularz, a na Twoją skrzynkę wyślemy brief, dzięki któremu przygotujemy szczegółową ofertę eventu online

Chcesz zrealizować event online swojej marki?

wypełnij formularz, a na Twoją skrzynkę wyślemy brief, dzięki któremu przygotujemy szczegółową ofertę eventu online


  Blog marketingowy

  Na naszym blogu dzielimy się wiedzą z zakresu marketingu w kanałach on- i offline. W przygotowywanych przez nas analizach i opracowaniach przybliżamy zagadnienia związane ze skuteczną komunikacją rynkową.

  Publikujemy również case studies, w których opisujemy najskuteczniejsze narzędzia i rozwiązania stosowane w naszych realizacjach.

   

  Szybki kontakt