Reklamy PPC

skutecznie pozyskamy nowych klientów

precyzyjne
kierowanie

elastyczne
budżety

skuteczne
kreacje

Promocja marki dzięki reklamom PPC w wyszukiwarkach

Reklamy PPC to najlepszy sposób na skuteczne wykorzystanie nawet niewielkich budżetów marketingowych. Dzięki niezrównanym możliwościom tworzenia treści i ich targetowania narzędzia PPC pozwalają uniknąć marnowania czasu i pieniędzy na reklamy, które nie działają.

W tym systemie płacisz za działanie przynoszące wymierny efekt: wejście na stronę. 

Google ADS, z którego korzystamy, nie tylko daje dostęp do najpopularniejszej wyszukiwarki i sieci reklamowej, ale też umożliwia swobodną konfigurację, kreację treści i bardzo precyzyjne kierowanie. Stanowi też bardzo rozbudowane narzędzie analityczne, dzięki któremu można mierzyć i optymalizować wyniki kampanii.

Google ADS, z którego korzystamy, nie tylko daje dostęp do najpopularniejszej wyszukiwarki i sieci reklamowej, ale też umożliwia swobodną konfigurację, kreację treści i bardzo precyzyjne kierowanie. Stanowi też bardzo rozbudowane narzędzie analityczne, dzięki któremu można mierzyć i optymalizować wyniki kampanii.

Jakie cele pomożemy Ci osiągnąć?

Zwiększanie świadomości marki

Wyszukiwarki internetowe to niewyczerpane źródło wiedzy. Również dla potencjalnych klientów. Tworząc kampanie w systemach PPC nie zapominamy o tym aspekcie i wykorzystujemy kreacje w formatach displayowych w celu dostarczania potencjalnym odbiorcom niezbędnej wiedzy o marce, która może zaprocentować w dłuższej perspektywie.

Promocja marki i jej oferty

Nie każde wyszukiwanie produktowe kończy się sprzedażą. Warto jednak wykorzystać zainteresowanie klientów do zaprezentowania własnej oferty. Tworząc kampanie zasięgowe dbamy o precyzyjne kierowanie wybranych treści na grupy docelowe, strony i słowa kluczowe, dzięki czemu jesteśmy pewni, że reklama wyświetli się właściwym odbiorcom.

Poprawa wyników sprzedaży

Reklamy w wyszukiwarkach to najszybszy sposób na poprawę wyników sprzedaży i generowanie leadów. Trzeba tylko wiedzieć, jak wyprzedzić konkurencję. Dzięki skutecznym narzędziom analitycznym i odpowiednio dobranym strategiom możemy pomóc przechwycić znaczną część najbardziej wartościowego ruchu i skierować go na wybraną stronę.

Dotrzemy do Twoich klientów z precyzyjnym przekazem marketingowym

Reklamy PPC w wyszukiwarkach są idealnym rozwiązaniem do targetowania klientów, którzy aktywnie poszukują rozwiązań swojego problemu i wyrażają intencję dokonania zakupu. 

W naszych realizacjach wybieramy właściwe słowa kluczowe w oparciu o wiedzę na temat wyszukiwanych przez klienta fraz i analizujemy efekty poprzez analitykę internetową.

Znamy specyfikę projektowania kampanii w google adwords. Przygotowujemy projekt kampanii, opracowujemy treści i kreacje graficzne, które kierujemy do klientów w oparciu o specyfikę i profil wybranego segmentu rynku. Przygotowujemy listy remarketingowe i tworzymy reklamy podążające za klientem zwiększając szanse na wpłynięcie na jego decyzje zakupowe.

Na bieżąco optymalizujemy kampanie w oparciu o analitykę i stopień realizacji celów.

Nasze rozwiązania marketingowe

reklamy
display

obraz wart jest tysiąca słów, co wziął sobie do serca Google tworząc rozbudowaną sieć reklamową, obejmującą zasięgiem miliony potencjalnych klientów, w której dominują kreacje graficzne i multimedia

reklamy
tekstowe

klasyczne formaty reklamowe w wynikach wyszukiwania, dzięki którym możliwe jest dotarcie z wartościowym komunikatem marketingowym do olbrzymiej rzeszy odbiorców znajdujących się w trakcie procesu zakupowego online

remarketing
w google Ads

skuteczne metody targetowania byłych lub potencjalnych klientów, którzy zdążyli już wejść w kontakt z marką na jej stronie interntowej, na których aktywność zakupową można wpłynąć za pomocą kreacji reklamowych

Reklamy display

 • przygotowanie projektów graficznych w różnych formatach
 • analiza grup docelowych
  i miejsc wyświetlania
 • konfiguracja konta
  i wdrożenie kampanii
 • analiza wyników
  i optymalizacja kampanii

Reklamy display

Reklamy display są doskonałym narzędziem do budowania świadomości i zainteresowania firmą lub produktem.

Poprzez właściwe zaprojektowanie kampanii jesteśmy w stanie dotrzeć do właściwego klienta wplatając reklamę w odpowiedni kontekst stron, które odwiedza lub fraz, które wyszukuje, aby lepiej wpływać na podejmowane decyzje. Odpowiednio stosowane reklamy display pomagają trafić z wartościowym komunikatem bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców w miejscu i czasie kiedy są gotowi wejść w kontakt z marką. Jest to możliwe dzięki prowadzeniu szczegółowo targetowanych kampanii i kierowaniu reklam na podstawie tematyki przeglądanych przez potencjalnego klienta treści bądź wpisywanych zapytań w wyszukiwarkę.

Realizujemy kampanie display w sieci reklamowej Google oraz w kanałach Social Media.

Tekstowe reklamy PPC

Tekstowe reklamy PPC są idealnym rozwiązaniem służącym dotarciu do szerokiego grona potencjalnych klientów, którzy aktywnie poszukują konkretnych produktów i wyrażają intencję dokonania zakupu.

W ramach naszych realizacji wybierzemy właściwe słowa kluczowe w oparciu o wiedzę na temat wyszukiwanych przez klienta fraz i przeanalizujemy efekty poprzez analitykę internetową. Kreacje reklamowe przygotujemy uzgadniając je z treścią dostępnych stron docelowych tak, by maksymalizować ich skuteczność przy jednoczesnej redukcji kosztów kliknięcia. W uzasadznionych wypadkach zaproponujemy również stworzenie dedykowanego Landing Page’a na potrzeby kampanii tak, by stworzyć skuteczny i przyjazny dla użytkowników ekosystem reklamowy.

W ramach realizacji skonfigurujemy platformy i skonfigurujemy narzędzia i niezbędne do prowadzenia skutecznych działań reklamowych i śledzenia ich wyników.

Reklamy tekstowe

 • analiza landing page
  i wybranych słów kluczowych
 • konfiguracja konta reklamowego
  i narzędzi analitycznych
 • stworzenie kreacji reklamowych dopasowanych do fraz wyszukiwania
 • analiza wyników
  i optymalizacja kampanii

Remarketing

 • stworzenie i optymalizacja list remarketingowych
 • konfiguracja narzędzi
  i konta reklamowego
 • przygotowanie kreacji reklamowych w różnych formatach
 • analiza wyników
  i optymalizacja kampanii

Remarketing

Projektujemy kampanie wykorzystujące mechanizmy kierowania reklam do odbiorców wybranych na podstawie zainteresowań i wcześniejszych wyszukiwań. 

Tworzymy listy remarketingowe umożliwiając firmom ponowną komunikację z tymi klientami, którzy już odwiedzili stronę i wyrazili zainteresowanie produktem lub z tymi, którzy opuścili stronę w trakcie realizacji procesu zakupowego.

Nasze kampanie display dopasowujemy do prowadzonych kampanii w wyszukiwarkach, aby tworzyć synergię i lepszą skuteczność marketingu internetowego.

Analiza sytuacji wyjściowej

Na wstępie zapoznamy się z Twoją ofertą i zrobimy przegląd zasobów - strony internetowej i dotychczasowej komunikacji marketingowej. Przyjrzymy się też, jak wygląda Twoja grupa docelowa, czego szuka, i jak możemy do niej trafić przy pomocy reklam PPC. Jesteśmy agencją opierającą się na danych, więc sprawdzimy również potencjał planowanych fraz kluczowych
w wyszukiwarkach.

Zobaczymy również, jak radzi sobie Twoja konkurencja.

Przygotowanie szczegółowego planu realizacji

Po zebraniu niezbędnych danych skonfigurujemy narzędzia i przygotujemy strategie marketingowe z wykorzystaniem najskuteczniejszych w naszej ocenie narzędzi komunikacji. Doprecyzujemy słowa kluczowe, opracujemy treści i kreacje reklamowe. Po Twojej akceptacji rozpoczniemy prowadzenie kampanii płatnych.

Monitoring wyników i optymalizacja

Po uruchomieniu kampanii zajmiemy się monitoringiem wyników i wprowadzaniem ewentualnych korekt w realizacjach.

Przygotujemy również szczegółowe raporty zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Chcesz przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową w wyszukiwarkach?

wypełnij formularz, a na Twoją skrzynkę kwestionariusz, dzięki któremu przygotujemy ofertę kampanii reklamowych w systemie PPC

Blog marketingowy

Na naszym blogu dzielimy się wiedzą z zakresu marketingu w kanałach on- i offline.
W przygotowywanych przez nas analizach i opracowaniach przybliżamy zagadnienia związane ze skuteczną komunikacją rynkową.

Publikujemy również case studies, w których opisujemy najskuteczniejsze narzędzia
i rozwiązania stosowane w naszych realizacjach.

 

Szybki kontakt