Promocja marki na Facebooku

600 średni zasięg organiczny postów

Lilla Home - realizacje na Facebooku
KLIENT IKONA

KLIENT

Jedna z naszych marek działająca na wymagającym rynku nieruchomości, a która w krótkim czasie stała się lokalnie punktem odniesienia dla całej branży związanej z projektowaniem wnętrz i sprzedażą mieszkań.

wyzwanie - ikona

WYZWANIE

Zbudowanie od podstaw obecności marki na Facebooku oraz wypromowanie jej w świadomości bardzo wymagających grup docelowych przyzwyczajonych do najwyższych standardów komunikacji.  

działanie ikona

DZIAŁANIA PODJĘTE PRZEZ AGENCJĘ

W naszych działaniach postawiliśmy niemal wyłącznie na najwyższej jakości kontent i jego promocję środkami organicznymi. 

Do osiągnięcia planowanych celów wykorzystaliśmy bardzo szeroki wachlarz materiałów multimedialnych – od zdjęć i galerii poprzez klipy wideo, relacje z prac i montaży po streaming live. Dzięki temu stworzyliśmy bardzo zróżnicowany, ale i spójny profil marki, na który chętnie wracali przedstawiciele naszych grup docelowych zarówno w celach zakupowych, jak i poszukując inspiracji, a nawet podpowiedzi.

Nasze działania organiczne w precyzyjnie wybranych momentach wsparliśmy kampaniami płatnymi nastawionymi na efekty sprzedażowe, dzięki czemu strona Facebooka marki Lilla Home okazała się wygodnym i skutecznym narzędziem pozyskiwania nowych klientów.

wynik ikona

WYNIK: SUKCES!

Dzięki konsekwentnemu zastosowaniu różnorodnych strategii publikacji oraz szerokiemu wachlarzowi wysokiej jakości materiałów w szybkim czasie zrealizowaliśmy zakładany cel 1200 followersów profilu.

Zbudowaliśmy również i utrwaliliśmy w wybranych grupach docelowych wizerunek godnej zaufania i profesjonalnej marki, której poczynania warto śledzić. Dzięki temu stworzyliśmy wokół marki grupę fanów, którzy chętnie wchodzą w interakcję z marką w internecie dodatkowo wspierając zasięgi organiczne. 

Nasze Wyniki

pozyskiwanie leadów - ikona
followersi
wejścia na social media - ikona
600
Średni Zasięg Posta
+ 1300
Nowych Followersów
7 %
Średni Wskażnik Zaangażowania

Szybki kontakt