Social Media Marketing

zwiększymy zasięgi marki i zaangażujemy fanów

szerokie
zasięgi

realni
obserwatorzy

skuteczny
content

Social Media - Lilla House Digital

Marketing w Social Media

Zajmujemy się pełną obsługą Social Media, prowadzeniem profili firmowych i tworzeniem płatnych kampanii reklamowych. Wszystko po to, by Twoim użytkownikom zapewnić angażujący content, a Twojej marce stałe zainteresowanie z ich strony. To bezpośrednio przekłada się na ilość polubień i komentarzy, a w dalszej perspektywie - wielkość sprzedaży.

Social media to najbardziej zróżnicowane pod względem bazy użytkowników środowisko internetowe. To oznacza, że niezależnie w jakiej działasz branży i co sprzedajesz Twoja wymarzona grupa odbiorców na pewno tam jest. A naszą specjalnością jest znajdowanie sposobów na dotarcie do nich z wartościowym komunikatem.

Zdajemy sobie sprawę, że nie ma firmy, która może sobie pozwolić na marnowanie pieniędzy, a Social Media mogą być studnią bez dna. W związku z tym nawet jeśli Ty nie obejrzysz każdej złotówki dwa razy możesz być pewny, że zrobimy to my.

I wszystkie zainwestowane środki przeznaczymy na działania rzeczywiście przynoszące pożądany skutek.

Zdajemy sobie sprawę, że nie ma firmy, która może sobie pozwolić na marnowanie pieniędzy, a Social Media mogą być studnią bez dna. W związku z tym nawet jeśli Ty nie obejrzysz każdej złotówki dwa razy możesz być pewny, że zrobimy to my.

I wszystkie zainwestowane środki przeznaczymy na działania rzeczywiście przynoszące pożądany skutek.

Jakie cele pomożemy Ci osiągnąć?

Zwiększanie świadomości marki

Dotarcie do nowych klientów i zwiększenie zainteresowania ofertą marki to jeden z podstawowych celów aktywności w social media. Dzięki sprawdonym rozwiązaniom z zakresu marketingu w SM powiększymy grono odbiorców kanałów firmowych i ułatwimy im zapoznanie się z jej działalnością.

Budowa aktywnej społeczności fanów

Trafiając do nowych odbiorców zadbamy również o ich zaangażowanie. Stworzenie aktywnej społeczności wokół marki umożliwia jej włączenie w swoje działania marketingowe samych użytkowników. Dzięki temu mogą stać się ambasadorami marki, poświadczać jej wartość i promować jej ofertę.

Wypromowanie oferty
i sprzedaż

Uczynimy z fanów marki jej lojalnych klientów. Skorzsytamy ze sprawdzonych mechanizmów na połącznie kanałów społecznościowych marki z pozostałymi platfromami marketingowymi, przede wszsytkim z jej stroną internetową, bądź narzędziami e-commerce, dzięki czemu poprawimy zwrot z inwestycji.

Starannie planujemy, żebyśmy mogli być spontaniczni

W Social Media chodzi o styl i swobodę. A te najlepiej oprzeć na danych. Różnica między dobrą, a skuteczną komunikacją sprowadza się do umiejętności gromadzenia i analizy informacji. Na ich podstawie możliwe jest bliższe poznanie grupy docelowej, jej upodobań i zwyczajów. A również ustalenie co sprawia, że chcą wejść w kontakt z marką. 

Tego rodzaju analiza jest podstawą naszej pracy jako agencji Social Media.

Dzięki niej wiemy, jakich narzędzi użyć oraz kiedy i jak inicjować kontakt z wybranymi odbiorcami. Na ich podstawie możemy też prowadzić stałą optymalizację i stale zwiększać korzyści płynące z marketingu w social media. 

Jeśli więc jeszcze nie znalazłeś klucza do swoich social mediów pomożemy Ci przekształcić kampanie Twojej marki w skuteczne narzędzia marketingowe.

Dzięki niej wiemy, jakich narzędzi użyć oraz kiedy i jak inicjować kontakt z wybranymi odbiorcami. Na ich podstawie możemy też prowadzić stałą optymalizację i stale zwiększać korzyści płynące z marketingu w social media. 

Jeśli więc jeszcze nie znalazłeś klucza do swoich social mediów pomożemy Ci przekształcić kampanie Twojej marki w skuteczne narzędzia marketingowe.

Social Media Marketing - Lilla House Digital

Nasze rozwiązania marketingowe w Social Media

facebook

Profil facebookowy to obok witryny internetowej druga najważniejsza wizytówka marki w internecie. Odbiorcy właśnie tutaj szukają informacji o marce i jej bieżącej działalności oraz opinii o ofercie i produktach. Tutaj też w dużej mierze kształtuje się jej wizerunek.

instagram

Instagram błyskawicznie awansował do pierwszej ligi najpopularniejszych platform SM, a jego potencjał marketingowy ciągle rośnie. Łatwość tworzenia i konsumowania treści srawia, że stał się podstawowym kanałem dotarcia dla milionów marek.

linkedin

Sieć dla specjalistów pokazuje swój potencjał marketingowy szczególnie w branżach opierających się na eksperckiej wiedzy i specjalistycznym Know How. Znakomicie sparwdza się też w roli platformy do budowania wizerunku lidera rynku.

Facebook

 • obsługa profilu firmowego
 • prowadzenie kampanii reklamowych
 • tworzenie treści reklamowych
  i organicznych
 • realizacja konkursów z nagrodami
 • prowadzenie analityki
  i raportowanie

Facebook

Potrafimy zbierać lajki i zwiększać liczbę kliknięć w reklamy. Wolimy jednak koncentrować się na pozyskiwaniu wiernych fanów marki.

Poprowadzimy fanpage Twojej marki, przygotujemy kampanie reklamowe, stworzymy angażujące konkursy i wyzwania dla obserwujących. Skorzystamy z potencjału mediów społecznościowych do zwiększenia zainteresowania marką i pozyskiwania dla niej nowych fanów. I zrobimy to nie tylko przy pomocy profili marki. Dzięki angażującej i przemyślanej komunikacji włączymy w nią samych odbiorców i stworzymy warunki, by stali się Twoimi ambasadorami.

Będziemy obecni wszędzie tam, gdzie klienci rozmawiają o marce, wyrażają swoją opinię oraz komentują działania firmy. Dzięki temu zbudujemy pożądany wizerunek marki, zareagujemy na negatywne komentarze i wpłyniemy pozytywnie na nastawienie klienta.

W bardzoej rozbudowanych realizacjach oferujemy również wykrzystanie Facebooka w kampaniach marketingu 360º, integrując wybrane kanały komunikacji w środowisku digital i offline

Instagram

 • obsługa profilu firmowego
 • prowadzenie kampanii reklamowych
 • tworzenie treści reklamowych
  i organicznych
 • realizacja konkursów
  z nagrodami
 • prowadzenie analityki
  i raportowanie

Instagram

Damy Twojej marce piękne zdjęcia i zaskakujące filtry. Zrobimy też jednak o wiele więcej: nadamy jej unikatową osobowość i zwiększymy konwersje.

Tak, skuteczność działań marketingowych na Instagramie zależy od jakości materiałów multimedialnych. Tak, zależy od umiejętności sprawnego reagowania na pojawiające się trendy. W tym samym jednak stopniu zależy od skutecznej strategii opartej na azalizie grup docelowych i dostępnych danych.

Prowadząc profil Twojej marki skoncentrujemy się na wszystkich tych czynnikach, sprawiając, że wzrośnie nie tylko zasięg i ilość interakcji, ale też faktyczne zainteresowanie ofertą. Dokonamy tego tworząc kampanie reklamowe i treści organiczne skoncentrowane na osiągnięcie wyznaczonych celów marketingowych.

Zaproponujemy również skorzystanie z influencerów i mikroinfluencerów, których wizerunek i zasięgi nie tylko pomogą budować zasięgi, ale i wpłyną na decyzje zakupowe. 

Włączymy również działania w sieci instagram w kampanie marketingu 360º, integrując wybrane kanały komunikacji w środowisku digital i offline.

LinkedIn

 • obsługa profilu firmowego
 • realizacja kampanii social selling
 • budowa marki osobistej
 • prowadzenie analityki
  i raportowanie

LinkedIn

Nie każda marka potrzebuje trafić do specjalistów. Ale jeśli już musi, to najlepiej zrobić to na LinkedInie. I skorzystać ze wsparcia specjalistów.

LinkedIn to wyjątkowa sieć. I wymaga wyjątkowego podejścia. Większośc użytkowników nie wchodzi tam dla zabawy, a raczej w poszukiwaniu profesjonalnego wsparcia. Zarzucanie timeline’a dziesiątkami zdjęć i multimediów przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego. Dlatego strategie marketingowe na LinkedInie buduje się wokół materiałów w znacznej mierze opartych o wiedzę i profesjonalną ekspertyzę. Tylko dzięki temu możliwe jest stworzenie wizerunku lidera branży i osiągnięcie celów markretingowych.

Prowadząc działania w tej sieci zadbamy nie tylko o profil firmowy, ale i pomożemy w budowie marki osobistej pracowników, szczególnie tych odpowiedzialnych za sprzedaż. Stworzymy w ten sposób podstawę do prowadzenia skutecznych działań z zakresu social selling – niezwykle precyzyjnego i skutecznego narzędzia służącego zdobywaniu nowych klientów.

Analiza mediów społecznościowych marki

Na początku przyjrzymy się Twoim social mediom i przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania. Jesteśmy agencją opierającą się na danych, więc sprawdzimy nie tylko styl i jakośc komunikacjic, ale też wyniki, jakie dotychczas osiągałeś.

Przyjrzymy się również bliżej Twojej grupie docelowej, jej opodobaniom i przyzwyczajeniom w sieciach społecznościowych. Zobaczymy również, jak radzi sobie Twoja konkurencja.

Przygotowanie szczegółowego planu realizacji

Po zebraniu niezbędnych danych skonfigurujemy narzędzia i przygotujemy strategie marketingowe z wykorzystaniem najskuteczniejszych w naszej ocenie narzędzi komunikacji. Doprecyzujemy słowa kluczowe, opracujemy treści i kreacje reklamowe i po akceptacji rozpoczniemy prowadzenie kampanii płatnych.

Monitoring wyników i optymalizacja

Po uruchomieniu kampanii zajmiemy się monitoringiem wyników i wprowadzaniem ewentualnych korekt w realizacjach.

Przygotujemy również szczegółowe raporty zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Chcesz przeprowadzić skuteczną komunikację marketingową w social media?

wypełnij formularz, a na Twoją skrzynkę wyślemy kwestionariusz, dzięki któremu przygotujemy ofertę obsługi Twoich Social Mediów

Blog marketingowy

Na naszym blogu dzielimy się wiedzą z zakresu marketingu w kanałach on- i offline.
W przygotowywanych przez nas analizach i opracowaniach przybliżamy zagadnienia związane ze skuteczną komunikacją rynkową.

Publikujemy również case studies, w których opisujemy najskuteczniejsze narzędzia
i rozwiązania stosowane w naszych realizacjach.

 

Szybki kontakt