social media      google ads      realizacje      blog      praca

Nasze realizacje Digital

Nasze realizacje

Profil sklepu stacjonarnego
na Facebooku

Dla marketu wielobranżowego działającego na rynku lokalnym przygotowaliśmy koncepcję komunikacji w social media i poprowadziliśmy profil firmy na Facebooku.

Naszym celem było stworzenie skutecznej i łatwo dostępnej platformy komunikacji z klientami sklepu. Za jej pośrednictwem zajęliśmy się poszerzaniem bazy odbiorców i budowaniem wizerunku marki.

Rezultat: 3 razy większy zasięg organiczny postów
PROFIL FACEBOOK    KREACJA GRAFICZNA   COPYWRITING

Aktywizacje na Instagramie

Dla klienta z branży tytoniowej przeprowadziliśmy kampanię promocyjną na zamkniętym profilu Instagram.

Naszym zadaniem było powiększenie bazy odbiorców oraz zbudowanie większego zaangażowania użytkowników na profilu marki. Cele zrealizowaliśmy dzięki organizacji konkursów, regularnym tworzeniu relacji i wykorzystaniu sieci influencerów online.

Rezultat: 740% wzrost zaangażowania odbiorców
INSTASTORIES      INLFUENCERZY      KONKURSY I LOTERIE

Pozycjonowanie marki w Social Media

Oliviarnia to lokalna, rodzinna restauracja, która potrzebowała wsparcia w zbudowaniu swojego wizerunku wśród klientów w Internecie.

W ramach realizacji zajęliśmy się profilami marki w social media i poprowadziliśmy komunikację z potencjalnymi klientami. W miesiąc zbudowaliśmy unikalny i spójny wizerunek marki w sieciach Facebook i Instagram, wokół których stworzyliśmy społeczność zaangażowanych fanów. 

Rezultat: ponad 700 nowych fanów
INSTAGRAM        FACEBOOK       KREACJA GRAFICZNA

Organizacja konkursów promocyjnych Online

Dla klienta z branży tytoniowej przygotowaliśmy platformę konkursową w internecie i przeprowadziliśmy cykl konkursów dla jej użytkowników.

Realizacja łączyła rozmaite kanały komunikacji koncentrujące się na stworzeniu mechanizmu pozyskiwania nowych klientów. Jej centralnym punktem było stworzenie strony internetowej stanowiącej skuteczną platformę konkursową.

Rezultat: ponad 1000 nowych leadów
STRONY INTERNETOWE        KONKURSY I LOTERIE ONLINE      

Profil marki na Facebooku

Dla jednej z naszych marek zbudowaliśmy i wypromowaliśmy profil Facebookowy.

W ramach realizacji stworzyliśmy strategię budowaniu zasięgu opartą głównie o działania organiczne. Kluczem do sukcesu było wykorzystanie wysokiej jakości materiałów graficznych i multimedialnych.

Rezultat: każdy post trafia średnio do 600 odbiorców
SOCIAL MEDIA MARKETING        KREACJA GRAFICZNA      

Promocja marki w Social Media

Dla naszego klienta pojechaliśmy na Tour de Pologne, z którego prowadziliśmy codzienne relacje w kanałach Facebook i Instagram.

Odpowiadaliśmy za całość komunikacji marki na tych platformach podczas trwania wydarzenia prezentując produkt w najlepszym z możliwych otoczeniu

Rezultat: 300% wzrost zaangażowania w czasie trwania akcji promocyjnej
SOCIAL MEDIA MARKETING        INSTAGRAM        FACEBOOK

Szybki kontakt