KLIENT IKONA

KLIENT

Producent wysokiej jakości naturalnych suplementów diety, działający na rynku zdominowanym przez duże międzynarodowe korporacje dysponujące bardzo wysokimi budżetami marketingowymi.

wyzwanie - ikona

WYZWANIE

Przebicie się do świadomości i szybka promocja produktu w wybranej grupie docelowej w Social Media opierając się głównie na rozwiązaniach organicznych i budowaniu zasięgów poprzez wysokiej jakości kontent. 

Myślisz o promocji marki na Facebooku?

napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę wraz z wyceną
działanie ikona

DZIAŁANIA PODJĘTE PRZEZ AGENCJĘ

Skorzystaliśmy z naszych doświadczeń w działalności eventowej zaproponowaliśmy połączenie działań off- i online. Głównym kanałem pozyskiwania nowych odbiorców produktów marki stały się Social Media – Facebook i Instagram – tłem zaś i źródłem wysokiej jakości materiałów multimedialnych bardzo popularny w grupie docelowej event sportowy.

Zabraliśmy naszego klienta na Tour de Pologne. 

Przez tydzień prowadziliśmy relacje na żywo, publikowaliśmy posty produktowe i prezentowaliśmy produkt w jego naturalnym środowisku: wśród osób aktywnie uprawiających sport na poziomie zawodowymi i amatorskim. 

Dzięki stałej obecności na miejscu uzyskaliśmy bardzo bogate źródło wysokiej jakości unikatowych materiałów multimedialnych i regularnie korzystać mogliśmy z bardzo lubianego i często oglądanego medium w postaci relacji na żywo. 

wynik ikona

WYNIK: SUKCES!

Tygodniowa akcja skutkowała znaczącym wzrostem zasięgów i zaangażowania odbiorców na koncie Facebook i Instagram klienta. Sukces kampanii zapewniło zbudowanie związku między środowiskami on- i offline oraz skorzystanie z optymalnych formatów multimedialnych. 

Podczas realizacji na Facebooku i Instagramie opublikowaliśmy 21 wpisów, klipów wideo i relacji live , których łączny zasięg liczyliśmy w tysiącach.

Skuteczność wybranych narzędzi i mechanizmów przełożyły się również na znaczące zwiększenie zaangażowania odbiorców. 

Nasze Wyniki

zaangażowanie - ikona
pozyskiwanie leadów - ikona
270 %
Wzrost Zaangażowania
300 %
Wzrost Zasięgów

Chcesz wypromować swoją markę w Social Media?

napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę wraz z wyceną

Szybki kontakt