Prowadzenie Facebooka firmowego

52% użytkowników Facebooka przyznaje, że to właśnie na tej platformie odkryło nową firmę, której ofertą się zainteresowało. I nie stało się to przypadkowo – Facebook to jedno z najlepiej wyposażonych i zoptymalizowanych narzędzi do prowadzenia akcji marketingowych, promocji i budowania świadomości marki. Dlatego tak wiele korzyści może przynieść prowadzenie Facebooka firmowego.

Skuteczne prowadzenie profilu firmowego na Facebooku sprowadza się do umiejętnego wykorzystania narzędzi, które oferuje. W ten sposób stworzyć można spójną i funkcjonalną platformę do komunikacji z odbiorcami. 

Nasza oferta obejmuje

Nasz cennik

Poprowadzimy Twojego Facebooka firmowego. Skutecznie.

Dla naszych klientów realizujemy zadania z zakresu prowadzenia Facebooka firmowego oraz kampanii reklamowych. 

W realizacjach koncentrujemy się przede wszystkim na działaniach, które w największym stopniu przełożyć się mogą na rozwój biznesu naszych klientów. Dlatego naszego zadania nie sprowadzamy wyłącznie do budowania zasięgów.

Znacznie bardziej zależy nam na tworzeniu zaangażowanej społeczności wokół marki. W ten sposób jesteśmy w stanie wykorzystać naturalne mechanizmy społecznościowe Facebooka i zapewnić naszym klientom stały i stabilny wzrost bazy odbiorców.

I co za tym idzie klientów.

O naszej skuteczności świadczą osiągane przez nas wyniki. 

Pracujemy z wieloma klientami, o różnych potrzebach i oczekiwaniach. I w każdym przypadku wykorzystujemy całe nasze doświadczenie i wiedzę w celu stworzenia unikatowego miksu kreatywności i systematyczności, którego oczekują odbiorcy i który bardzo docenia algorytm Facebooka. 

Chcesz poprawić skuteczność swojego firmowego Facebooka?

wypełnij formularz i podaj podstawowe dane dotyczące swojego projektu. Na tej podstawie rozpoczniemy przygotowywanie szczegółowej oferty dopasowanej do celów Twojej marki.

Prowadzenie Facebooka Firmowego

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Szybki kontakt