Prowadzenie profilu marki na Instagramie

Instagram ma już ponad miliard użytkowników. 81% z nich używa tej platformy do wyszukiwania produktów i usług. W ten sposób ta platforma staje się pomału jednym z kluczowych miejsc styku między marką a jej klientami. Dlatego prowadzenie Instagrama firmowego nie jest już jedną z opcji, a staje się koniecznością. Nie ulega wątpliwości, że firmy nie dostrzegające (bądź nie umiejące wykorzystać) potencjału tej sieci, będą mieć coraz mniejsze szanse na osiągnięcie sukcesu na rynku.

Ze względu na specyfikę komunikacji na Instagramie użytkownicy mogą pozwolić sobie na nieco więcej swobody w doborze tematyki publikowanych materiałów. Dwóch rzeczy jednak ta sieć nie znosi: braku kreatywności oraz milczenia.

Dla tych jednak, którzy są w stanie regularnie publikować ciekawe treści Instagram ma nagrodę: znacznie większe zasięgi organiczne niż w pozostałych sieciach. Dzięki temu budowanie świadomości marki i angażowanie nowych odbiorców odbywa się tu szybciej i skuteczniej niż w pozostałych platformach.

Nasze wsparcie w prowadzeniu profilu marki na Instagramie polega nie tylko na tworzeniu materiałów graficznych i multimediów, ale przede wszystkim na zapewnieniu kreatywnych rozwiązań i prowadzeniu konsekwentnej komunikacji z odbiorcami.

Nasza oferta prowadzenia profilu marki na Instagramie obejmuje:

Nasz cennik

Prowadzimy profile firmowe na Instagramie. Skutecznie.

Naszym celem jest pomoc w rozwoju Twojego biznesu i podniesienie wartości Twojej marki. 

Rozpoczynając z nami współpracę musisz wiedzieć, że będziemy starali się nie tylko prowadzić Twoje konto, ale również jak najlepiej poznać Twój biznes, Twój zespół i Wasz styl komunikacji. Dzięki temu będziemy mogli przygotować skuteczną strategię komunikacji wpisującą się w pozostałe Twoje działania. 

W ten sposób nie tylko poprawimy wyniki Twojego firmowego Instagrama, ale też przyczynimy się do budowania spójnego wizerunku marki.

 

O naszej skuteczności świadczą osiągane przez nas wyniki. 

Pracujemy z wieloma klientami, o różnych potrzebach i oczekiwaniach. I w każdym przypadku wykorzystujemy całe nasze doświadczenie i wiedzę w celu stworzenia unikatowego miksu kreatywności i systematyczności, którego oczekują odbiorcy i który znakomicie sprawdza się w sieci Instagram. 

Chcesz poprawić skuteczność swojego firmowego Instagrama?

wypełnij formularz i podaj podstawowe dane dotyczące swojego projektu. Na tej podstawie rozpoczniemy przygotowywanie szczegółowej oferty dopasowanej do celów Twojej marki.

prowadzenie Instagrama

Szybki kontakt